Suchozemské želvy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Chov suchozemských želv
 
PříjemCo zde najdeteHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 zimování želvičky

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Bronisla
Anonymní
avatar



zimování želvičky Empty
PříspěvekPředmět: zimování želvičky   zimování želvičky EmptyWed Nov 18, 2009 11:12 pm

Poprve v životě zimuji malou želvičku. Vzhledem v mým podmínkám ji mám už čtvrnáct dnů v teplotě 8 až 10 stupňů, předtím ji zkoušel zazimovat syn v bytových podmínkách. Někdy přes den usíná, ale většinou trochu popochází a kouká se. Mám jí v noci ještě více snížit teplotu? A má být v šeru?Budu vděčná za každou radu.
Návrat nahoru Goto down
drejcik

drejcik


Poeet p?íspivku : 88
Location : ČR
Registration date : 07. 12. 08

zimování želvičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: zimování želvičky   zimování želvičky EmptyThu Nov 19, 2009 12:18 am

Omezit svícení a snížit teplotu.  :-)
Návrat nahoru Goto down
Bronisla
Anonymní
avatar



zimování želvičky Empty
PříspěvekPředmět: zimování želvičky   zimování želvičky EmptySun Mar 14, 2010 10:24 pm

Malou želvičku se mně podařilo zazimovat a dnes jsme si přenesli ze sklepa k postupnému "oteplování". Začínala se totiž pohybovat. Stačí tři a půl měsíce spánku? Je malá, bude mít dva roky.
Návrat nahoru Goto down
Standa

Standa


Poeet p?íspivku : 143
Location : CZ
Registration date : 10. 07. 09

zimování želvičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: zimování želvičky   zimování želvičky EmptyMon Mar 15, 2010 12:44 am

Stačí. Stejně by se už probudila. zimování želvičky Icon_smile
Jaký je to druh?
Návrat nahoru Goto down
Bronisla
Anonymní
avatar



zimování želvičky Empty
PříspěvekPředmět: zimování želvičky   zimování želvičky EmptyMon Mar 15, 2010 10:22 am

Měla by to být Testudo greaca - nalespoň tak to říkal syn. Doklady k ní nemám, dostala jsem ji jenom na zimu na zazimování, on bydlí v přetopeném paneláku a dát ji do ledničky se nám "šprajcovalo".')" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">zimování želvičky Icon_smileAle nemám s želvičkami žádné zkušenosti , tak jsem z toho byla pěkně vyklepaná.
Návrat nahoru Goto down
Bronisla
Anonymní
avatar



zimování želvičky Empty
PříspěvekPředmět: zimování želvičky   zimování želvičky EmptyMon Mar 15, 2010 10:23 am

Měla by to být Testudo greaca - nalespoň tak to říkal syn. Doklady k ní nemám, dostala jsem ji jenom na zimu na zazimování, on bydlí v přetopeném paneláku a dát ji do ledničky se nám "šprajcovalo".')" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">zimování želvičky Icon_smileAle nemám s želvičkami žádné zkušenosti , tak jsem z toho byla pěkně vyklepaná.
Návrat nahoru Goto down
Ivona Petreková

Ivona Petreková


Poeet p?íspivku : 317
Age : 47
Location : Brušperk(u Ostravy)
Registration date : 16. 08. 09

zimování želvičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: zimování želvičky   zimování želvičky EmptyMon Mar 15, 2010 5:20 pm

pořiďte si brzy vlastní-ať nezimujete cizí zimování želvičky Lol
Návrat nahoru Goto down
Bronisla
Anonymní
avatar



zimování želvičky Empty
PříspěvekPředmět: zimování želvičky   zimování želvičky EmptyTue Mar 16, 2010 8:10 pm

Uvažuji o tom, želvičky jsou kouzelné a zimovat by mohla spolu s tou synovou......Mám výborný bramborový sklep.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zimování želvičky Empty
PříspěvekPředmět: Re: zimování želvičky   zimování želvičky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
zimování želvičky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Suchozemské želvy :: Forum pro anonymní návštěvníky-
Přejdi na: