Suchozemské želvy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Chov suchozemských želv
 
PříjemCo zde najdeteHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Zelvi vymesovani

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
rothtor
Anonymní
avatar



Zelvi vymesovani Empty
PříspěvekPředmět: Zelvi vymesovani   Zelvi vymesovani EmptyMon May 10, 2010 8:07 pm

Dobry den,
na techto krasnych a fundovanych strankach jsem se docetla opravdu o vsem, krome - zelviho vymesovani.
Uvazuji o tom, poridit si nejakou zelvicku do bytu a predstavuji si, jak ji nechavam pri vychazce smejdit po podlaze. A tu vyvstava otazka: jak a kdy zelvy vymesuji?
Uz se tesim na odpovedi.
Rothtor
Návrat nahoru Goto down
montykh

montykh


Poeet p?íspivku : 838
Age : 45
Location : www.zelvaci.cz, Skype: Montycz , http://www.zelvari.cz
Registration date : 24. 04. 09

Zelvi vymesovani Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zelvi vymesovani   Zelvi vymesovani EmptyMon May 10, 2010 8:47 pm

Kdy chtějí, čůrají, kakají a pouštějí utráty
Návrat nahoru Goto down
http://www.zelvari.cz
vala

vala


Poeet p?íspivku : 264
Age : 39
Location : Liberec
Registration date : 25. 04. 09

Zelvi vymesovani Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zelvi vymesovani   Zelvi vymesovani EmptyMon May 10, 2010 9:21 pm

moji většinou když jedí - tzn. když jeví známky absolutní spokojenosti, tak se z toho samým štěstím vypustí Zelvi vymesovani Icon_lol

Ale výjimky samozřejmě potvrzují pravidlo a za sebe říkám, že já bych ty své po koberci (který mám skoro všude) běhat nenechala... I když nepochybuju o tom, že by se jim to líbilo. Jednou mi jedna přelezla nádobku na koupání a pelášila si to po koberci tvářejíc se při tom velmi spokojeně... Zelvi vymesovani Icon_lol
Návrat nahoru Goto down
Ivona Petreková

Ivona Petreková


Poeet p?íspivku : 317
Age : 47
Location : Brušperk(u Ostravy)
Registration date : 16. 08. 09

Zelvi vymesovani Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zelvi vymesovani   Zelvi vymesovani EmptyMon May 10, 2010 9:53 pm

někdy je holky chtějí "půjčit "z terka,tak je před tím nechám vykoupat,ve vodě se vykadí a vyčůrají a je to v poho. Zelvi vymesovani Icon_basketball na zahradě je to už bez problémů,jen tak je po koberci šmejdit nenechávám,aby se nenastydly
Návrat nahoru Goto down
Slámová Gabriela

Slámová Gabriela


Poeet p?íspivku : 46
Location : karlovarsko
Registration date : 23. 09. 09

Zelvi vymesovani Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zelvi vymesovani   Zelvi vymesovani EmptyTue May 11, 2010 9:47 pm

My si naší Trilionku na koberec skoro každý den na chvilku (řádově minuty) bereme, pak ale šupajdí zpět pod lampičku do svého. S tím vyměšováním - mám pocit, že čeká vždy na to, až si jí vyndáme. Chvilku si pochoduje a pak je pod ní loužička nebo se za ní objeví kakanec. Už s tím dopředu počítám a mám připravený kapesník, asi nám to dělá naschvál. Zelvi vymesovani Icon_biggrin
Návrat nahoru Goto down
Ivona Petreková

Ivona Petreková


Poeet p?íspivku : 317
Age : 47
Location : Brušperk(u Ostravy)
Registration date : 16. 08. 09

Zelvi vymesovani Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zelvi vymesovani   Zelvi vymesovani EmptyTue May 11, 2010 9:57 pm

no jo není nad vlhčené ubrousky na dětské prdelky,to se to pak čistí Zelvi vymesovani Icon_biggrin
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zelvi vymesovani Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zelvi vymesovani   Zelvi vymesovani Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zelvi vymesovani
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Suchozemské želvy :: Forum pro anonymní návštěvníky-
Přejdi na: