Suchozemské želvy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Chov suchozemských želv
 
PříjemCo zde najdeteHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

  konference želváci

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Marvvin

Marvvin


Poeet p?íspivku : 337
Age : 34
Location : Č. budějovice
Registration date : 29. 11. 08

 konference želváci Empty
PříspěvekPředmět: konference želváci    konference želváci EmptyWed Oct 23, 2013 3:02 pm

Ahojte,

nevím jestli ještě tato konference funguje, ale za zkoušku nic nedám. Bohužel musím pracovně odcestovat na předem neznámou dobu mimo ČR a musím se tím pádem vzdát mých želváků, o které se kapacitně rodina už nezvládne postarat Sad. Jedná se celkem o 13 cca 5-ti letých marginát, 2 osmileté pardálky (g.p.b.) 6 čtyřletých pardálek (opět g.p.b.) a 5 sulcátek 3-4roky. celkem tedy 26 želváků) K tomu možná i 4 želvy zelenavé ty nevím jestli zvládnu někam umístit. K tomu všemu 4 želví stoly o různých velikostech izolované ve folii nově postavené minulý rok a pro všechny želvíky zdroje Uva/b od madmika Solar Raptor popřípadě teď ještě nějakou jinou značku kterou v létě posílal, vše s předřadníky. Původně když jsem želváky kupoval jako prcky tak mne to vše vyšlo na cca 90 000,- Kč ale o peníze mi opravdu nejde jde mi o to aby se želváci dostali do vhodných podmínek a měli správnou péči, takže jestli někdo ze starých či nových známých máte zájem určitě se domluvíme, rád pomůžu se stěhováním osazenstva a se vším ostatním výměnou za příslib možné návštěvy želváků až se vrátím či občasné foto. Jako bonus můžu přidat i mokrý inkubátor na cca 120 vajec, odzkoušený krásně funkční se 3 termostaty a 4 policemi.



Píšu první sem než budu muset volit nějakou inzerci, což bych nerad, jak říkám nejde o peníze ale o to aby bylo o ně postaráno... popřípadě prosím o rozšíření mezi ostatní známé z fór a srazíků. Skupinku bych ale celkem nerad dělil jsou na sebe zvyklí ve skupinách zelenavé+margináty a pardálky +sulcáty. Ke všemu samozřejmně cites, nahlášené jsou na mně v Českých Budějovicích, dokonce ještě i staré k pardálkám.



Marvvin z želvích fór a srazíků

+420 602 493 741
Návrat nahoru Goto down
http://www.zelvy.wbs.cz
onder

onder


Poeet p?íspivku : 192
Age : 47
Location : Praha-západ
Registration date : 30. 06. 08

 konference želváci Empty
PříspěvekPředmět: Re: konference želváci    konference želváci EmptyFri Nov 01, 2013 9:53 pm

Ahoj Marvvine,už jsem ti asi psal /ifauna/ jestli jsi to byl ty.měl bych zájem o adult samce G.p.b.Jestli můžeš prodat 1 ks.Mám samici 10let a chtěl bych zkusit odchov.Jestli ta možnost je?Díky Onder.
Návrat nahoru Goto down
 
konference želváci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Suchozemské želvy :: INZERCE :: Prodej-
Přejdi na: