Suchozemské želvy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Chov suchozemských želv
 
PříjemCo zde najdeteHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Želva nechce být v teráriu.

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Martina Slováková

Martina Slováková


Poeet p?íspivku : 1
Location : česká republika
Registration date : 20. 10. 09

Želva nechce být v teráriu. Empty
PříspěvekPředmět: Želva nechce být v teráriu.   Želva nechce být v teráriu. EmptyTue Oct 20, 2009 9:57 pm

Ahoj, od minulých vánoc mám želvu. Mám ji v teráriu, v létě byla přes den ve venkovní ohrádce. Moc se jí tam líbilo, ale mám problém, že nechce být teď v teráriu. Když ji tam zavřu, přechází ze strany na stranu a bouchá do skla. Když ji pustím po koberci, tak je klidnější, chodí si kam chce nebo někde zaleze a spí. To by mi nevadilo, ale myslím, že volně v bytě nemá dostatek tepla, možnost jídla, vody apod. Mám obavy, aby se to na ní po čase nepodepsalo.
Nevíte někdo co udělat, aby byla zase spokojená v teráriu?
Díky.Martina.
Návrat nahoru Goto down
Katuš

Katuš


Poeet p?íspivku : 281
Age : 43
Location : Brno
Registration date : 03. 05. 09

Želva nechce být v teráriu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želva nechce být v teráriu.   Želva nechce být v teráriu. EmptyTue Oct 20, 2009 10:20 pm

Martina:jaké máte podmínky v terku?Myslím teplota pod žárovkou,mimo,atd.Je potřeba mít víc informací ,aby Vám někdo mohl poradit:Já jsem měla želvu na balkoně celé léto a ke konci září jsem ji dala do terka.Podmínky měla dobré,ale nelíbilo se jí tam,protože venku jí bylo lépe,ale už si zvykla a je spokojená.Udělejte jí nějaké překážky,aby se nenudila a uvidíte.Já třeba schovávám kousky jídla a želva si je vždycky hledá a o zábavu je postaráno Želva nechce být v teráriu. Icon_biggrin
Návrat nahoru Goto down
veronika soukupova

veronika soukupova


Poeet p?íspivku : 242
Age : 27
Location : Czech republic
Registration date : 20. 04. 09

Želva nechce být v teráriu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želva nechce být v teráriu.   Želva nechce být v teráriu. EmptyTue Oct 20, 2009 10:34 pm

Tohle mě dělá ten malej špuntík pořád. Podmínky má dobré, ten druhej špuntík je naprosto spokojenej Very Happy. Prostě se jí hrozně líbí venku...
Návrat nahoru Goto down
http://www.terralace.jex.cz
Sponsored content





Želva nechce být v teráriu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Želva nechce být v teráriu.   Želva nechce být v teráriu. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Želva nechce být v teráriu.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Suchozemské želvy :: ZKUŠEBNÍ PROVOZ-
Přejdi na: